Denetim Ekibi

ALİ ARSLAN (YMM/BAĞIMSIZ DENETÇİ)

1975 yılında İstanbul/Kartal’da Doğdu. Orta ve Lise eğitimini Pendik’te 1994 yılında tamamladı. Aynı sene içinde İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ne girerek 1998 yılında mezun oldu. 2001 yılında SMMM belgesini aldıktan sonra, 2001-2009 yılları arasında özel bir firmada Mali Müşavir olarak; Muhasebe-Finans Grup Müdürü görevinde bulundu. 2009 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak danışmanlık ve muhasebe hizmeti yapmıştır. 2011 yılında Beykent Üniversitesi'de MBA yüksek lisansını tamamlamıştır.  2013 yılında Kamu Gözetim Kurumundan Bağımsız Denetçi Belgesini almıştır. 2016 yılında Yeminli Mali Müşavir olan ve iyi derece ingilizceye sahip olan Ali ARSLAN, Rehber Denetim YMM çatısı altında Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak görevine devam etmektedir. 

MEHMET ARSLAN (SMMM)

1978 yılında İstanbul’da doğan, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Mehmet Arslan; 2001 yılında Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur.  Çalışma hayatına Türk Standartları Enstitüsü’nde (TSE) denetçi olarak başlayan Mehmet Arslan, 2006 yılında Mali Müşavirlik mesleğine girmiş ve 2009 yılında Mali Müşavirlik Belgesini almıştır. Bu tarihten itibaren aktif bir şekilde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak Rehber Denetim YMM çatısı altında faaliyetini sürdürmektedir.

MEHMET KAZIM BAŞAL (SMMM)

İlk ve orta öğrenimini 1998 yılında İstanbul’da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümüne girmiş ve 2002 Haziran’da mezun olmuştur. Çalışma hayatına askerlik hizmetinden sonra 2005 yılında Vakıflar Bankası’nda Mali Analist olarak başlayan adı geçen, 2006 senesinde Türkiye Finans Katılım Bankası Teftiş Kuruluna geçiş yapmış, burada Müfettiş ve Kıdemli Müfettiş olarak 2013 yılına kadar görev yapmıştır. Bu tarihten itibaren aynı bankanın Ümraniye Şubesi’nde Kurumsal/Ticari krediler portföy yöneticiliğine atanan Mehmet Kazım BAŞAL 2015 yılına kadar bu görevi sürdürmüştür. 2015 yılında Bankadan ayrılan BAŞAL, bu tarihten itibaren çalışma hayatını Rehber Denetim YMM çatısı altında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak sürdürmektedir.

ERSOY DURMAZ (SMMM)

1975 yılında İstanbul’da doğmuş, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da, yükseköğrenimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. 2009 yılında SMMM belgesini alan Ersoy Durmaz, 2010 yılına kadar özel sektörde çeşitli firmalarda bağımlı mali müşavir olarak çalışmış olup, bu tarihten günümüze kadar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

NAHİT İŞBİÇER(SMMM /BAĞIMSIZ DENETÇİ)

1969 yılında İstanbul’da doğan Nahit İŞBİÇER ilk ve orta eğitimini Pendik’te tamamlamıştır. Lise eğitimini Kartal Ticaret Lisesi’nde 1986 yılında tamamlayan İŞBİÇER, liseden mezun olduktan sonra mali müşavirlik mesleğine giriş yapmıştır. Mesleki hayat ile birlikte Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakultesi’ndeki eğitimini de tamamlayan adıgeçen, İşletme Fakültesi’nden 1996 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetten sonra özel sektörde çeşitli firmalara mali ve finans danışmanlığı yapan Nahit İŞBİÇER, aynı zamanda Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak Rehber Denetim YMM çatısı altında görevine devam etmektedir.